niedziela, 26 czerwca 2016

O dwóch takich samych.

Starszy brat to taki ktoś, kto prowadzi za rękę na nieznanych terenach. Uczy jak wchodzić na zjeżdżalnię, śmieje się razem z Tobą z niczego, ostrzega przed niebezpieczeństwem i nie odstępuje Cię nawet na krok.
Trzydzieści lat po wyjściu z piaskownicy wciąż możesz na niego liczyć. I nadal robi to samo, tylko nie dosłownie. Dobrze mieć brata!
Krzyś ma najlepszego stryjecznego brata pod słońcem. Dzielą ich kilometry i wiek, ale łączy zabawa. Koniecznie musiałam sprawdzić jak będą się prezentować w pasujących strojach.

Koszulki nie są identyczne. Do uszycia raglanowych rękawów użyłam skrawków kanarkowej i niebieskiej dzianiny. Chłopcom przypadł do gustu print w chmurki i helikoptery, ale najbardziej zachwyciło ich to, że są ubrani podobnie. Większa koszulka uszyta jest w rozmiarze 116. Wykrój z Ottobre Kids jest nieco przedłużony. Całe szczęście, że przed szyciem zdjęłam miarę z jej przyszłego, wysokiego właściciela. Krzysiowy t-shirt uszyty jest na 92 cm wzrostu z poszerzonym dekoltem. Obie koszulki wykończyłam podwójną igłą używając dwóch kolorów nici. Dwójka jest tu kluczowa.

Koszulki są proste, fason wygodny, nadruk robi swoje i nie potrzeba im nic więcej. Niczego z wyjątkiem roześmianych, małych mężczyzn, gnających po podwórku w poszukiwaniu przygód. We dwóch zawsze można je znaleźć. Starszy brat wciągnie w wir zabawy młodszego, a ten mały - dużego.


Po więcej zdjęć wpadajcie na Instagram. Poczujecie tam przedsmak nowych postów, zobaczycie kulisy szycia i mojego życia. Czekam na Was!
6 komentarzy:

 1. Dobrze jest mieć takiego starszego brata / siostrę ;) Koszulki ekstra ;) Chłopcy na pewno fajnie razem będą wyglądać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, dobrze! Chłopcy wyglądają fenomenalnie razem. Ubrani tak samo czy nie, zawsze zadają szyku.

   Usuń
 2. Ależ fajny raglan! Bardzo mi się podoba ta linia rękawa,super.koszulki świetne,bez wątpienia.chłopaki będą zachwyceni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten model koszulki raglanowej wygląda fajnie, ale ciężko się wszywa takie pofalowane rękawy.

   Usuń

Piszę dla Ciebie, więc będzie mi miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza.

    /    t

Instagram