sobota, 8 października 2016

Do pary!

Krzysztof wraz z początkiem września dołączył do żłobkowej grupy starszaków. Awans z maluchów do doświadczonych żłobkowiczów był świetną okazją, by uszyć mu dwie, nowe pary spodni. Zamiast szyć każdą z osobna, postanowiłam zaoszczędzić czas, skroiłam i uszyłam portki hurtowo! Jak szyć dla dziecka, to do pary!

spodnie baggy

Upodobałam sobie jeden, sprawdzony wykrój z Ottobre na spodnie idealne. Lekko zmodyfikowany szablon na portki z karczkiem i dużymi kieszeniami, wykorzystywałam już kilka razy. Wstawki z wzorzystych dzianin, to kolejny sposób na pozbycie się ścinek.

Mój dwulatek kwiecisty sposób wysławiania się odziedziczył po Panu P., zaś uwielbienie do tekstyliów upodabnia go do żeńskiej strony rodziny. Jak mało kto, lubi przebierać się w nowe ubrania lub paradować w skradzionych elementach dorosłej garderoby. Często sam wybiera, co na siebie założy, pozowanie to dla niego to żadna trudność, a przymiarki w trakcie szycia są świetną zabawą. Wszystko te czynności okraszone są jego cennymi komentarzami. Krzysztof wyrasta na istnego mistrza ciętej riposty.

Jak przystało na starszego specjalistę do spraw psocenia, Krzysztof w nowej grupie zabłysnął nie tylko intelektem, ale i stylem. Bo do pary z uraniami skrojonymi na starszaka, nosi w sobie cudowny dar - koloruje swoim uśmiechem najbardziej szare jesienne dni!


spodnie z karczkiemBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Piszę dla Ciebie, więc będzie mi miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza.

    /    t

Instagram