poniedziałek, 21 listopada 2016

Przepis na lisa.

Wychowywanie dziecka to bezskuteczne eliminowanie cukru z jego diety. Jako przykładni rodzice chowamy ciastka i cukierki przed małoletnim, przekonujemy go, że z nadmiaru słodyczy w jego jamie ustnej osiedlą się obce formy życia, a Święty Mikołaj przynosi łakocie tylko tym dzieciom, które nie spożywają słodkości. Potem jemy czekoladę zamknięci sami w łazience, głęboko wierząc, że uchroniliśmy latorośl przed złem przebranym w cukierka. Tymczasem największe stężenie cukru w cukrze ma właśnie Twoje dziecko. Czy widziałeś coś bardziej słodszego niż ono?

fartuszek dla dziecka

Będziemy dziś tworzyć lisi fartuszek wyłącznie z produktów o wysokiej zawartości witaminy D. Konieczny będzie zapas intensywnie słonecznej tkaniny w odcieniu żółtek jajka, nieco bawełny w kolorze bitej śmietany, szczypta luzu i przepis. A ten jest niezwykle prosty - siadamy do maszyny z uśmiechem i spełniamy zachcianki dziecka. Tniemy, łączymy i wyszywamy, wkładając całe nasze serce w proces twórczy.
Pamiętajcie Drodzy Rodzice - gotowego lisa nie dosładzamy! Wszakże fartuszek będzie używany przez osobnika składającego się wyłącznie z 14 kg cukru!

Na deser zdjęcia Krzysztofa ubranego w zrealizowane zamówienie na lisi fartuszek. Uprzejmie ostrzegam przed toną słodyczy zalewającą ekran. Smacznego!

fartuszek dla dziecka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Piszę dla Ciebie, więc będzie mi miło jeśli zostawisz po sobie ślad w formie komentarza.

    /    t

Instagram